Menu

Dommerudvalg

Dommere og kampledere

 Navn  Telefon   Mobil   Mail   7 11 
 Peter Severini    41 57 44 48   peter@severini.dk x x x
 Kristoffer Gehring    21 63 59 88  kristoffergehring@gmail.com x x x
 Rasmus Suhr      rasz10@hotmail.com x x x
 Nicklas Frederiksen       x    
 Mads Holm       x    
 Henrik Sørensen  48 18 48 29  40 59 60 06  hs-hs@privat.tele.dk x    
 Bo Damgaard  48 19 52 11  26 16 93 19  damgaard@mail.tele.dk x    
 Lars Jacobsen  48 18 36 38  21 67 97 11  lja@sjaelsoe.dk x x  
 Kenn Christensen  48 18 11 77  72 14 89 03   damvadvej32@yahoo.dk x    
 Ole Koch  48 18 13 18  22 62 17 18   ole@kochamok.dk x x x
 Hanne Koch    28 35 13 68  hanne@kochamok.dk x x x

 

Kommende kampe
August 2017
24.
torsdag
17.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
KIWI-Park
Jyllinge FC
KIWI-Park
24.
torsdag
18.45
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 3
KIWI-Park
Kr. Værløse IF
KIWI-Park
24.
torsdag
19.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (99-00) Efterår • Pulje 1
KIWI-Park kunstgræs
Espergærde IF
KIWI-Park kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 2
KIWI-Park kunstgræs
Vallensbæk IF
KIWI-Park kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2
KIWI-Park
Bagsværd BK
KIWI-Park
26.
lørdag
10.18
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 10
Blovstrødhallen Kunstgræs
Helsingør IF Fodbold
Blovstrødhallen Kunstgræs
26.
lørdag
10.18
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 6, 2 baner
Brødeskov Stadion
Hillerød GI
Brødeskov Stadion
26.
lørdag
11.48
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 10
Blovstrødhallen Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrødhallen Kunstgræs
26.
lørdag
12.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (04) Efterår • Pulje 1
KIWI-Park kunstgræs
Slangerup & Omegn IF
KIWI-Park kunstgræs
26.
lørdag
12.00
Slagslunde-Ganløse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 1
KIWI-Park kunstgræs
Værløse BK
KIWI-Park kunstgræs
26.
lørdag
13.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
KIWI-Park
VB 1968
KIWI-Park
27.
søndag
10.18
Slagslunde-Ganløse IF
Kvinder
U13
U13 piger 5-mands (05) begynder - 27. august • Pulje 1
Albertslund Stadion
FC Lejre
Albertslund Stadion
27.
søndag
11.48
Slagslunde-Ganløse IF
Kvinder
U13
U13 piger 5-mands (05) begynder - 27. august • Pulje 1
Albertslund Stadion
Albertslund IF
Albertslund Stadion